Padobranski kup Paraćina 2019 - # Dobro došli # Welcome #

Padobranski kup Paraćina 2019

U organizaciji Aero kluba "Naša Krila" u okviru programa obeležavanja Dana opštine na sportskom aerodromu u Davidovcu 5.oktobra održan je Kup Paraćina u padobranstvu u skokovima na cilj sa 1200metara. Na takmičenju je nastupilo12 takmičara iz Užica, Gračanice, i Paraćina.
Plasman:
1. Simić Svetlana (AK Naša Krila, Paraćin)
2. Obradović Dragan (AK Naša Krila, Paraćin)
3. Nikola Cvetković (AK Naša Krila, Paraćin)

Na kupu su učestvovali takmičari iz Slovenije, Hrvatske, Republike Srpske, Švedske i Srbije. "Naša krila" su jedini klub u Srbiji koji je imao juniore na Državnom prvenstvu zahvaljujući sportskom konceptu kluba koji finansijski podržavaju Opština Paraćin i Sportski savez opštine Paraćin.