19. Petrovdanski padobranski kup - Prijedor - # Dobro došli # Welcome #

19. Petrovdanski padobranski kup - Prijedor 2014.

U Prijedoru je od 4. do 6. jula održan 19. Petrovdanski padobranski kup. Na takmičenju međunarodnog karaktera padobranci Aero kluba Naša Krila ostvarili su sledeće rezultate: Stevan Miletić I mesto u konkurenciji juniora, Svetlana Simić II mesto u ženskoj konkurenciji, i Ljubiša Naumović II mesto u master konkurenciji.

Ekipa AK koju su činili Ljubiša Naumović, Svetlana Simić, Dragan Obradović, Janićijević Miroljub i Stevan Miletić, zauzela je IV mesto u konkurenciji 8 ekipa.  Na 19. Petrovdanskom kupu učestvovalo je 45, takmičara iz Austrije, Italije, Bugarske, Hrvatske, Slovenije, Crne Gore, BiH, Republike Srpske, Kanade i Srbije.