Najbolji sportisti u 2014. po granama VS - # Dobro došli # Welcome #

Proglašeni najbolji sportisti  u 2014. po granama vazduhoplovnih sportova

Vazduhoplovni savez Srbije je doneo odluku o najboljim sportistima po granama vazduhoplovnih sportova u 2014. godini. Za ostvarene sportske rezultate u 2014. godini utvrdjena je rang lista najboljih sportista Vazduhoplovnog saveza Srbije u padobranstvu:

1. mesto  Ljubiša Naumović Aero klub "Naša krila" Paraćin
2. mesto  Miroljub Janićijević PEVS "Nebeske Vidre"
3. mesto  Simic Svetlana Aero Klub "Naša krila" Paraćin

Na rang listi najboljih sportista Vazduhoplovnog saveza Srbije u opstoj avijaciji na prvom mestu je Aleksandar Godić iz Aero kluba "Naša krila" Paraćin.
Prvoplasirani takmičari dobiće priznanja plakete "Zlatni orao" na svecanosti proglasenja sportiste godine u Vazduhoplovnom savezu Srbije.