Kup Paraćina 2015 - # Dobro došli # Welcome #

Kup Paraćina 2015.

U okviru obeležavanja "Dana Paraćina" na sportskom aerodromu u Davidovcu 26. i 27. septembra održana su dva takmičenja, u organizaciji AK Naša Krila. U subotu i nedelju na programu je bio ''Kup Paraćina 2015'', takmičenje padobranaca u skokovima na cilj. U nedelju je održano ''Precizno sletanje Paraćin 2015'', takmičenje motornih pilota. Na “Kupu Paraćina” učestvovalo je 18 takmičara iz Rusije, Gračanice, Beograda, Trstenika i Paraćina.

U pojedinačnoj konkurenciji postignuti su sledeći rezultati: I mesto Naumović Ljubiša, ll mesto Cvetković Nikola, III mesto Miletić Stevan.
Ekipna konkurencija: I mesto -
Paraćin 1, II mesto -
Paraćin 2, III mesto -
Internacionalna ekipa. Najbolji u juniorskoj konkurenciji bio je Stefan Živković, a najbolja u ženskoj konkurenciji Svetlana Simić.

Rezultati takmičenja motornih pilota:  I mesto -
Aleksandar Godić, AK Naša Krila Paraćin ); II mesto -
Goran Bošković, AK Trstenik; III mesto -
Tomislav Šaletić, AK Naša Krila Paraćin.